Lauantai Program big_23_62.jpg

Lauantai 3.8.

Main stage

10:00-11:15 Matilda Mannström: Internal worship - An Ongoing Journey MOVE *held in English

11:45-13:00 Katri Syvärinen: Doorway to Magic - Hatha, Inspired by Embodied Flow MOVE*held in English

13:30-14:45 Cole Chance: Journey to Freedom - Soft Flow and Yin LOVE*held in English

15:15 - 16:30 Lac Belot Live MUSIC

16:45 - 18:00 Kylli Kukk: Chakratanssi MOVE

18:30 - 20:00 Amir Jaan: The Fire Dance TRANSFORM *held in English

20:00 - 24:00 Heartful Party: 20:00 - 21:00 Maajo Live + 21:00 - 24:00 DJ Oded Peled & Cool DJ Pinball

MASTOVAJA

8:15 - 10:00 Magnus Appelberg: Löydä Astangan ilo uudelleen MOVE

10:30 - 12:00 Julia Oravisto: Balance - Pilates to Remain Upright and Steady MOVE*held in English

12:30 - 14:00 Marco Kärkkäinen / Neurosonic: Miksi uni on tärkein asia elämässäsi? UPGRADE

14:30 - 16:00 Sanna Kokkonen: Tibetan Heart Yoga LOVE *held in English

16.30 - 18:00 Nita Arpiainen: Me and the environment - and how to step into a more authentic presence TRANSFORM *held in English

18:30 - 20:00 Eva Estlander: Chakra Tune up MOVE *held in English

20:30 - 22:00 UUSI! Amir Jaan: Slow Deep Super Healing White Tantric Meditations LOVE

RUUTIKELLARI

9:30 - 11:30 Matti Pääaho: Intiimiyden jooga TRANSFORM

12:00 - 13:30 Leigh Ewin: Flowness Breathwork TRANSFORM*held in English

14:00 - 15:30 Helena Karhu: Valkoisen karhun seremonia TRANSFORM

16:00 - 18:00 Iituli Aalto: Inner Movement TRANSFORM *held in English

18:30 - 20:30 Antti Leponiemi: Kaakaoklubi 2.0 TRANSFORM

21:00 - 22:30 UUSI! Jani Toivonen: Sound Healing Concert LOVE

PAJASALI

8:15 - 9:45 Mika Bator: Apinakungfu ChiKung MOVE

10:15 - 11:45 Rosa Nenonen: Löydä oma tarkoituksesi - miksi ja miten? UPGRADE

12:15 - 13:45 Jaakko Halmetoja: Viisi elementtiä ja terveys UPGRADE

14:15 - 15:45 Anna Taipale: Iloa päin - lempeä sydänvoimasessio LOVE

16:15 - 17:45 Keiju Vihreäsalo & Laura Janger-Laitio: Mitä onnellisuus on? UPGRADE

18:15 - 19:45 Sointu Hietala: Syksyn 2019 astrologinen katsaus UPGRADE

Upseerikerhon juhlasali

8:15 - 10:00 Anastacia Shevchenko: Fooling Around on Your Arms MOVE *held in English

10:30 - 12:00 Eevi Minkkinen: Kiintymyssuhde aikuisessa parisuhteessa UPGRADE

12:30 - 14:00 Kristin Vikjord Paternotte: Mindful Yoga LOVE *held in English

14:30 - 16:00 Kaisa Kärkkäinen, Ukko Kärkkäinen & Essi Seppälä: Heartful Yin, Soulful Sound and Touching Poetry LOVE

16:30 - 18:00 Meri Mort: Moon Movement with Live Music LOVE

18:30 - 20:30 Pasi Kuusela: Thaijoogahieronnan taikaa LOVE

Upseerikerhon biljardihuone

9:00 - 10:30 Hanna-Mari Nieminen: Raskausjooga LOVE

11:00 - 12:30 Lana Lavonen: Ayurveda osana arkielämää UPGRADE

13:00 - 15:00 Johanna Linner Matikka: Tension, Stress & Trauma Release Exercise - TRE®  TRANSFORM

15:30 - 17:30 Reetta Ranta: Sauna and Healing Rituals TRANSFORM * HUOM! Ennakkoilmoittautuminen - Täyteen varattu

18:00 - 20:00 Ukko Kärkkäinen: Tunneaarteiden etsintää elämän saarella TRANSFORM

20:15-21:00 Annika Himberg: Seitsemännen chakran rumpurentoutus LOVE

Galleria Rantakasarmi

9:30 - 10:45 Lana Lavanina: Pranyama = nuoruuden lähde UPGRADE

11:00 - 16:00 Vaula Valpolan taidenäyttely: Hajoaminen, Uusi alku ja muita maalauksia

16:30 - 18:30 Nina Leskinen ja Julia Oravisto: Pilates x Jooga MOVE

18:45 - 19:45 Ona Kamu: Sointukylpy LOVE

20:00 - 21:00 Ona Kamu: Sointukylpy LOVE

VARUSKUNTAKENTTÄ (SÄÄVARAUS)

13:00-14:00 Matilda Mannström: Heartful Flow MOVE * held in English

SAUNA

17:30-19:00 Reetta Ranta: Sauna and Healing Rituals TRANSFORM * held in English HUOM! Ennakkoilmoittautuminen - Täyteen varattu

SuSISAAREN RUOKALAN TERASSI

16:30 - 18:30 Cool DJ Pinball